درب وچهارچوب پلی وود سی در

انواع درب وچهارچوب پلی وود CDOOR

درب چهار چوب پلی وود(درب ضدآب) با طرح CNC

محصولات پلی وود یا چوب پلاست به دلیل خواص این متریال دارای قابلیت تراشکاری خوبی هستند. و با توجه به مقاومت خوب این مواد میتوان طرح ها و نقشهای دلخواه را با دستگاههای CNC روی محصول تراشکاری کرد.به گونه ای که از مقاومت آن کاسته نشود .سطح درب و چهار چوب پلی وود سی در بر پایه همین ویژگی قابلیت تراشکاری و پیاده سازی انواع طرح های CNC را دارد. علاوه بر طرح های از پیش آماده و قابل انتخاب شرکت سیدر مشتری میتواند طرح های خود را در فرمت مناسب به شرکت ارسال نمایند تا به صورت اختصای برروی درب ها پیاده سازی شود . باید توجه داشت به دلیل ماهیت ضدآب پلی وود و ساخته شدن یک پارچه درب از این محصول با تراشکاری بروی سطح این درب ، قابلیت ضدآب بودن آن به هیچ وجه ازبین نمیرود .درصورتی که درمحصولات مشابهی که مدعی ضدآب بودن هستند تنها روکش آن ها ضد آب است و با مخدوش شدن روکش ، آب به داخل آنها نفوذ کرده وباعث پوسیدگی و نابودی آنها خواهد شد. طرح CNC اختصاصی و نامحدود با انتخاب روکش ها ی متنوع و حتی بدون روکش با رنگ کاری سطح درب ، میتواند طیف نامحدودی از انتخاب را برای درب و چهارچوب پیش روی مشتری قرار دهد . همچنین شایان ذکر است دربهای پلی وود سی در قابلیت نصب برروی هر نوع چهار چوب مانند فلزی و… را دارامیباشد و محدود به نوع چارچوب نیستند.

درب وچهارچوب با قاب شیشه

درب و چهارچوب کامپوزیت چوب پلاست یاwpc ویژگیهای چوب و pvc را باهم دارد به این معنا که مانند پلاستیک ضدآب است و مانند چوب میتوان آنها را برش زد و تراشید.یکی از جلوه های زیبایی برای درب استفاده از قاب شیشه میباشد . در درب های پلی وود سی در انواعی از طرح های قاب شیشه قابل اجرااست. این نوع دربها با قاب شیشه روی لنگه در با زهوار دکوراتیو پلی وود، در طرحهای مختلف استاندارد و سفارشی درحال تولید میباشد.با توجه به خواص polywood یا همان چوب پلاست با ایجاد قاب شیشه در درب ، قابلیت ضدآب بودن درب به هیچ عنوان مخدوش نمیشود.

درب اتاق یا ساختمان با شیشه خطی

در این مدل درب پلی وود فقط لبه ضخامت شیشه روی نمای لنگه درب دیده میشود و هدف آن نشان دادن روشنایی در آن طرف لنگه در است. در این طرح ، درب پلی وود با دستگاه های CNC برش خورده و شیشه داخل درب قرار میگیرید.در این مدل درب نیز میتوان از طرح های ثابت یا پیشنهادی مشتری برای ساخت درب چهار چوب استفاده نمود.پرایوسی و خصوصی گرایی همراه با مشخص بودن روشنایی در اتاق (روشن بودن چراغ!) در این مدل کاملا رعایت شده است. در این طرح ها زیبایی خاص و طرح مدرن یا مینیمالیستی آن قابل توجه است
 

درب با چارچوب مخفی

 1. مخفی بودن چارچوب و روکوب و لولا با دو هدف زیبایی شناسانه و عملکــرد فنی می باشد.
 2. زیبایی شناسانه (یکی از تعریفهای زیبایی؛ زدودن اضافات در طراحـی است و با حذف نمایش چارچوب و روکوب و لولا بیرون لنگه دروچــارچوب به زیبایی محصول و طراحی داخلی نزدیک شده ایم.).
 3. عملکرد فنی (یکی از نکات مهم ویژگی محصول به حداقل رساندن وندلیزم یا خرابکاری و دستکاری تخریبی است؛ که با حذف روکوب و مخفی کردن لــولا به این هدف نزدیک شده ایم.)
 4. قابلیت رگلاژ لولا در جهات اصلی نصب درب و چارچوب

درب روکش شیشه

 1. دارای روکش شیشه دکوراتیو برای دوطرف لنگه درب، در رنگهای مختلف می باشد.
 2. دارای رفلکس نور و سایه بدون دیده شدن داخل اتاق با هدف حفظ پرایوسی و خصوصی گرایی..
 3. قابلیت نصب با رنگهای مختلف چارچوب (سفید، خودرنگ روشن، تیره و . . .)
 4. دارای لبه های ایمن پوشیده شده با نوارلبه.

درب روکش مخمل

یکی از محصولات گروه تولیدی سی در ، درب های روکش مخمل می باشد که این ویژگی می تواند زیبایی درب های شما را دو چندان کند. منحصر بفردی و لاکچری بودن از نکات حائز اهمیت این نوع از درب ها می باشد. و شما می توانید جز اولین نفراتی باشید که از این نوع درب ها استفاده می کنید.

درب تریم آلومینیوم

درب تریم آلومینیوم ، درب و چهارچوب پلی وود با رو کش پی وی سی می باشد که با نوار های آاومینیومی تزیین شده است برای این نوع درب و چهار چوب طرح های استاندارد و قابل انتخابی وجود دارد همچنین مشتری میتواند طرح های اختصاصی خود را سفارش دهد. با افزودن پروفیل آلومینیوم به درب این درب ها همچنان ضدآب خواهند بود و ساختاری کاملا مشابه نمونه اروپایی خود را ارائه خواهند داد.

درب و چارچوب بیمارستانی

محیط های عمومی به خصوص بیمارستان ها یکی از خشن ترین محیط ها برای درب و چهارچوب میباشد . وجود انبوه جمعیت ، عبور مرور زیاد و به طبع آن باز بسته شدن دائم درب ، ضربه خوردن درب بر اثر اجسام مختلف مانند برانکارد یا تخت های بیمارستانی ، ویلچر وغیره و همچنین شرایط خاص بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی که باید به صورت دوره ای شستشو داده شوند باعث میشود تا برای درب و چهار چوب این گونه ساختمان ها دربهای خاص و تخصصی ساخته شود.برند سی در افتخار دارد که میتواند درب های بیمارستانی با خصوصیات ویژه و منحصر به فرد مخصوص این اماکن تولید نماید.

 1. مقاوم در برابرضربه : در درب های بیمارستانی سی در، در محل ضربه خور از استیل استفاده میشود. دراین روش استیل به روش کشویی ، فاقد هر گونه لبه و برآمدگی(روش استقرار روی درب به صورت کاشته مطابق با استاندارد EU و GMP) می باشد و از هیچ گونه پیچ، پرچ، میخ و غیره استفاده نشده است. همچنین این استیل ها قابلیت تعویض راحت و سریع ، بدون آثار تخریب را دارند.
 2. ضدآب : با توجه به اینکه درب های بیمارستانی دائم در معرض شستشوی دوره ای می باشد ضد آب بودن درب ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است . درب های بیمارستانی برند سی در با متریال چوب پلاست و با فرایند تولید اکسترود گرم یک پارچه 100 درصد ضد آب میباشد و با توجه به این ماهیت ذاتی با انجام هرگونه عملیات از جمله افزودن قاب شیشه ، نوار استیل ،دریچه هوا و ایجاد طرح ونقش حکاکی شده همچنان قابلیت ضد آب بودن خود را حفظ مینماید.
 3. کارایی و دوام : : با توجه به تولید یک پارچه درب وچهارچوب این درب ها دارای مقاومت بسیار خوبی میباشند همچنین وجود وزن استاندارد و مناسب باعث میشود تا استهلاک یراق آلات این درب ها به حداقل برسد. آسیب پذیرترین درب های بیمارستانی درب های باد بزنی میباشند.با توجه به ساختاراین درب ها لولای مناسب، لولای محوری می باشد. این نوع لولا ها با امکان تحمل وزن بالا، قابلیت ریگلاژ آسان ، قابلت تنظیم سرعت برگشت درب و… از افتادگی درب ها به مرور زمان جلوگیری کرده و کارایی درب های بادبزنی را افزایش می دهد.
 4. قابلیت تنوع روکش : با توجه طراحی های به روز و نوین و استفاده از طرح ها و رنگ های مختلف در صنعت ساختمان همچنین وجود این نیاز در ساختن بیمارستان های پیشرفته امروزی ،درب های چوب پلاست سی در قابلیت روکش دار شدن با انواع مختلفی از روکش ها را دارد.این درب ها با رو کش های pvc در طرح ها و رنگ ها مختلف حتی به صورت سفارشی ، با روکش hpl، باروکش تمام استیل ، مخمل ، چرم و… تولید میگردد.
 5. محدودیت ابعادی: با توجه به نحوه تولیدی این درب ها که به صورت اکسترود می باشد، این شرکت محدودیتی در تولید عرض و ارتفاع درب ها ندارد. این درب ها به سفارش مشتری و با اندازه دلخواه مشتری ساخته میشود. ساختار درب نیز کاملا انتخابی میباشد و میتواند هر گونه طرحی مانند دربهای ریلی ، باد بزنی ،ساده و.. باشد.

درب ریلی

ساختار درب های ریلی به این صورت است که یک لنگه درب به صورت کشویی به سمت راست یا چپ رفته و محیط ورودی را به کلی باز میکند درب ریلی برای مکانهایی استفاده می شود که به تمام فضا احتیاج دارند و یا اندازه درب به قدری بزرگ و سنگین باشد که استفاده از مدل های دیگر مقرون به صرفه نباشد.

انواع درب ریلی

روکار:

 لنگه در با ضخامت 45 میلیمتر تولید و با یراق مربوطه جلوی دهانه نصب میگردد، عرض لنگه در 100 تا 200 میلیمتر بزرگتر از عرض دهانه است، امکان سنجی آن با توجه به محدودیتهای احتمالی موقعیت هر دهانه در پروژه الزامیست.

توکار:

 فاز اول اجرای در ریلی توکار، نصب سبد داخل دیوار است که دارای عرض مطابق عرض دهانه است تا لنگه در درون دیوار قرارگیرد. فاز بعدی نصب ریلهای بالایی (نعل درگاه) یا پائینی در زمان اتمام نازک کاری براساس مدل درخواستی قابل ارائه میباشد.

درب روکش پارچه

همیشه سادگی درب می تواند یک ویژگی منحصر بفرد باشد، شما می توانید با انتخاب یکی از روکش های سی دُر یک درب یکپارچه داشته باشید، این نوع از درب ها می تواند در دو نوع روکش های استاندارد و سفارشی برای شما آماده تحویل گردد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *