خرید اقساطی همیشه آرامش خاطر را برای خریداران کالاها به ارمغان آورده است. کسب و کارهایی که امکان فروش قسطی را برای مشتریان خود فراهم می آوردند به آنان کمک می کنند که با آسودگی بیشتری دست به انتخاب زده و احساس رضایت بیشتری نیز تجربه کنند. خرید قسطی خصوصا برای کالاهایی که قیمت بالایی دارند مانند تجهیزات و محصولات ساختمانی امری ضروری محسوب می شوند. کلینیک ساختمانی موعود نیز به منظور رفاه حال بیشتر شما عزیزان، با همکاری بانک سپه امکان خرید اقساطی محصولات خود را ایجاد کرده است.

طرح خرید اقساطی شامل چه محصولاتی می شود؟

این طرح شامل خرید اقساطی انواع درب های ساختمانی، شیر آلات، کاشی و سرامیک، انواع اجاق گاز و هود، سینک و سایر تجهیزات آشپزخانه و ساختمان از کلینیک ساختمانی موعود می باشد. عزیزانی که برای تکمیل ساختمان خود و تجهیز وسایل آن کمبود نقدینگی داشته باشند و بخواهند خرید خود را به صورت اقساطی و ماهیانه انجام دهند، می توانند از طرح همکاری کلینیک ساختمانی موعود و بهین کارت سپه استفاده کنند.

شرایط خرید اقساطی محصولات ساختمانی چیست؟

طرح اقساطی خرید محصولات این فروشگاه با همکاری بانک سپه  و تهیه بهین کارت بانک ، می باشد. حداکثر سقف خرید 500 میلیون ریال، زمان پرداخت افساط 36 ماهه و سود 18% می باشد.

چگونه برای خرید قسطی از کلینیک موعود اقدام کنم؟

متقاضیان استفاده از این طرح می توانند با حضور در بانک سپه و تهیه بهین کارت سپه جهت خرید اقساطی کالاهای مورد نیاز خود اقدام کنند. فروشگاه ساختمانی موعود، طرح فروش اقساطی خود را هم به صورت حضوری و هم اینترنتی  در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است.

بهین کارت سپه چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

بهین کارت سپه

در شرایط کنونی حمایت از تولید ملی و تولید کنندگان داخلی دارای درجه بالایی از اهمیت است که تمامی ارگان های کشور از جمله بانک ها باید این هدف را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند. بانک سپه نیز با تکیه بر توانمندی های داخلی و رضایت و اطمینان خاطر مشتریان خود، به معرفی “بهین کارت سپه” می پردازد و استفاده از آن را به تمامی مشتریان خود توصیه می کند.

بهین کارت سپه را می توانید با مراجعه به کلیه شعب بانک سپه در سراسر کشور تهیه کنید. پس از آن می توانید کالاهای مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب، از تمامی تولیدکنندگان و فروشگاه ها و عرضه کنندگان داخل کشورمان که با بانک سپه در این طرح همکاری می کنند، تهیه کنید.

بهین کارت سپه شرایط مناسبی برای خرید اقساطی هم وطنان عزیز دارد. در زیر با چند نمونه از آن ها آشنا می شویم:

  • تعداد اقساط این طرح 36 ماهه می باشد.
  • بانک سپه نرخ سود 18 درصد را برای این طرح در نظر گرفته است.
  • 50 میلیون تومان سقف اعتبار این کارت برای خرید شما از فروشگاه ها می باشد.
  • شما 1 سال فرصت دارید از اعتبار تعیین شده در کارت خود استفاده کنید.
  • این کارت بر خلاف کارت های اعتباری دیگر، شامل هیچگونه آبونمانی نمی شود.