درب ضد حریق

درب ضد حریق در اصفهان – خرید از نمایندگی فروش

درب ضد حریق در اصفهان

اصفهان یکی از کلان شهرهای ایران محسوب می شود، به این خاطر سختگیری های زیادی در رابطه با استانداردهای ایمنی ساختمان، از جمله درب ضد حریق در اصفهان در آن اعمال می شود. به همین دلیل است که نمایندگی های درب ضد حریق در اصفهان نیز زیاد هستند که هنگام خرید باید به دقت آن ها را بررسی کرد. مراکز و اماکن زیادی در شهر اصفهان است که از نظر ایمنی در برابر آتش، ملزم به استفاده از درب ضد حریق هستند که هر کدامشان بر اساس نیازشان انواع مختلفی از درهای مقاوم در برابر حریق را استفاده می کنند. در این مقاله از کلینیک موعود به ضرورت استفاده و فروش درب ضد حریق در اصفهان می پردازیم:

فروش درب ضد حریق در اصفهان

همانطور که می دانید درهای مقاوم در برابر حرارت و آتش از موادی ساخته شده اند که مقاومت آن ها را در برابر آتش تا چهار ساعت بیشتر می کند. همچنین این درها از گسترش آتش، حرارت و دود به سایر مکان های ساختمان جلوگیری می کند. درب های ضد حریق در اصفهان برای مقاصد مختلف و در مکان های متفاوتی به کار برده می شوند. در ادامه به شرح بعضی از کاربردهای درب ضد حریق دراصفهان می پردازیم:

درهای ورودی آپارتمان

درهای ضد حریق ورودی آپارتمان

در کلان شهرها مجتمع های مسکونی بزرگ با طبقات و واحدهای زیادی ساخته می شوند. چنانچه یکی از واحدهای موجود در آپارتمان دچار حریق شود، امکان درگیری تمام طبقات و واحدهای ساختمان نیز وجود دارد. به همین دلیل استفاده از درهای ضد حریق چوبی در آپارتمان از اهمیت زیادی برخوردار است. در چنین شرایطی اگر تمامی ساختمان ها مجهز به درب ضد حریق باشند، خطر آتش سوزی بسیار کمتر می شود. درهای ورودی بیشتر  پلی وود و ملامینه هستند. به همین دلیل علاوه بر متقاضیان درهای ضد حریق، خرید درب پلی وود در اصفهان نیز زیاد است. علت انتخاب این درها این است که به راحتی می توان از آن ها به عنوان درب ضد سرقت و درب ضد آب، که لازمه درهای ورودی آپارتمان است نیز استفاده کرد. برای اطلاع از قیمت درب های پلی وود و ملامینه می توانید با شماره تلفن 09134620339 تماس بگیرید.

درب پاساژها و مجتمع های بزرگ

مجتمع های تجاری، پاساژها و مراکز فروش بزرگ مکان هایی هستند که در کلان شهرها به تعداد زیادی وجود دارند. یکی دیگر از کاربردهای درب ضد سرقت حریق در اصفهان همین پاساژها و مراکز تجاری بزرگ هستند. زمانی که بحث ایمنی ساختمان در میان باشد بهترین کار این است که تمامی مغازه ها از درب های شیشه ای یا فلزی مقاوم در برابر حرارت و آتش استفاده کنند. با این کار امکان سرایت آتش از یک مغازه به سایر فروشگاه ها کمتر است. درهای ورودی این مجتمع ها نیز از فلزهای ضد حریق تهیه می شود. این درها معمولا نه تنها ضد حریق، بلکه ضد سرقت و ضد آب نیز هستند.

درب ضد حریق پاساژها و مجتمع های بزرگ

درب بانک ها و مراکز مالی

در کلان شهرهایی مانند اصفهان، بانک ها و مراکز مالی و ادارات اسناد زیادی وجود دارد. این مراکز به دلیل ماهیت فعالیتشان، و سر و کار داشتن با اسناد و کاغذهای مهم مالی، باید از ایمنی بسیار بالایی برخوردار باشند. وجود این اسناد در این مراکز باعث گسترش بیشتر آتش و انتقال سریع آن به دیگر بخش های ساختمان می شود. به همین دلیل است که یکی از کاربردهای مهم درب ضد حریق در اصفهان، درب اصلی و داخلی این مراکز هستند.

درب ضد حریق بانک ها و مراکز مالی

درب های بیمارستانی

یکی دیگر از کاربردهای درب ضد حریق در اصفهان، بیمارستان ها و مراکز درمانی هستند. برقراری ایمنی در این مکان ها، به دلیل حضور افراد زیاد از جمله مریض های بد حال در آن ها، از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین به دلیل وسعتشان، کنترل آتش در آن ها بسیار مشکل خواهد بود. به همین دلیل است که تمامی درب ها در بخش های مختلف بیمارستان ها از ترکیب شیشه های ضد حریق و فلز یا فولاد ساخته می شود. این کار باعث می شود در صورت بروز آتش سوزی، از انتقال حریق به بخش های دیگر جلوگیری شود.

درب های ضد حریق بیمارستانی

مراکز آموزشی و فرهنگی و هتل ها

دانشگاه ها، مراکز فرهنگی و آموزشگاهی و هتل ها از دیگر مکان هایی هستند که متقاضی درب ضد حریق در اصفهان هستند. این مراکز نیز در شهر اصفهان به تعداد زیادی وجود دارند که به دلیل رفت و آمد زیاد افراد در آن ها باید از ایمنی کافی برخوردار باشند. به همین دلیل است که استفاده از درب های ضد حریق در آن ها ضروری محسوب می شود. درهای لامینوکس برای این مراکز بیشتر توصیه می شود.

درب ضد حریق مراکز آموزشی

نمایندگی درب ضد حریق در اصفهان

از بین انواع این درها، درب های پلی وود و ملامینه متقاضیان بیشتری دارد. این به دلیل تراکم زیاد منازل مسکونی، به خصوص خانه های آپارتمانی در این کلان شهر است. به همین منظور در پایان این مقاله یکی از بهترین نمایندگی های درب ضد حریق در اصفهان را به شما معرفی می کنیم. فروشگاه کلینیک موعود عرضه کننده بهترین درب های ضد حریق در اصفهان از جمله پلی وود، ملامینه و درب های بیمارستانی، با مناسب ترین قیمت است. برای اطلاع از قیمت درهای ضد حریق می توانید با شماره تلفن 09134620339 تمای بگیرید.

1 پاسخ در“درب ضد حریق در اصفهان – خرید از نمایندگی فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *