درب وچهارچوب پلی وود سی در

ویژگی های درب سی در

عایق صدا

دربهای پلی وود سی دُر بدلیل تولید پروفیل یکپارچه و به صورت لایه مشبک ، عایق صدا می باشند.

مقاوم در برابر ضربه

درب های پلی وود سی در به دلیل ساخته شدن به صورت پروفیل یکپارچه توسط دستگاهای پیشرفته و به روز صنعتی ، مقاومت مطلوبی در مقابل فشار را دا را میباشند

ضدآب

درب و چارچوب های سی دُر کاملا ضدآب می باشد این درب و چهارچوب ها به دلیل ساخته شدن از جنس پلی وود یا چوب پلاست قابلیت شستشو دارد و در مجاورت آب و رطوبت هرگز پوسیده نمی شود. این دربها بهترین گزینه برای درب سرویس بهداشتی و کلیه مکان های مرطوب میباشد.

دوستدار محیط زیست

پلی وود ترکیبی از خرده های چوب و پلیمر های پلاستیک میباشد.در نتیجه برای تولید درب و چهارچوب های پلی وود مقدار به مراتب کمتری از چوب استفاده خواهد شد . همچنین متریال پلی وود یا چوب پلاست قابل باز یافت خواهد بود که این امر کمک شایانی به جلوگیری از قطع درختان و تخریب محیط زیست خواهد کرد.

خود اطفا

درب و چهار چوب های سی در به دلیل ساخته شدن از مواد اولیه پلی وود Polywood یعنی ترکیبی از خرده های چوب و پلی وینیل کلراید (PVC) و دیگر مواد افزودنی مقاومت مناسبی در برابر حرارت داشته و مانند چوب به سرعت دچار حریق نخواهد شد و در آتش سوزی مقاومت بسیار بالاتری از چوب دارد.

آنتی باکتریال

بدلیل فرایند تولید صنعتی با تجهیزات مدرن درب و چارچوب های پلی وود (چوب پلاست) سطح این درب وچارچوب ها فاقد روزنه وشکاف میباشد که عامل مهم تجمع باکتری ها و میکروب ها و موجودات موذی مانند حشرات محسوب میشود. همچنین با انجام فرایند های خاص برروی درب میتوان از این درب ها برای مصارف آنتی باکتریال استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *